O firmie


Witamy w naszym dębowym świecie!baner pion

Jesteśmy firmą rodzinną, a od zawsze naszym marzeniem było stworzenie własnych produktów i swojej marki. Z racji upodobań do dobrego stylu i naturalnych materiałów wybór był oczywisty. Meblarstwo w naszej rodzinie jest od lat. Wyróżniamy się nowoczesnością, dobrym stylem i estetyką. Design naszych mebli sprawi, że Ty i Twoi goście poczują niepowtarzalny klimat Waszego wnętrza. 

A jakość? Nasze meble tworzymy jak dla siebie. Każdy szczegół jest dopracowany ze szczególną dbałością i dokładnością. Szlachetne dębowe blaty to solidność i trwałość, a stalowa konstrukcja zapewnia wyjątkowy charakter. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Meble wykonujemy na dowolny wymiar, na Twoje specjalne zamówienie i życzenie, tak aby dostosować je do wszystkich potrzeb naszych klientów. Każdy nowy pomysł to dla nas wyzwanie. Niech poniesie was wyobraźnia i kreatywność. Do zobaczenia w Waszym domu!

Meble wykonujemy indywidulne zamówienie pod wymiar klienta.

Wśród oferowanych przez nas stołów znajdą Państwo stoły rozkładane, które idealnie sprawdzą się zarówno w salonie jak i w biurze. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo stoły barowe, które znajdą swoje zastosowanie w lokalu użytkowym. Do naszych zadań należy również wykonywanie stolików pod umywalki. 

Współpracujemy z projektantami, którzy pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiedniego materiału dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz w razie wątpliwości odpowiedzą na pytania dotyczące aranżacji. Każdy z naszych dębowych blatów posiada możliwość personalizacji koloru poprzez wybarwienie go dowolnym olejem barwiącym.

Oferujemy terminową realizację zamówień, doradztwo wykwalifikowanej kadry, solidne wykonanie i najlepszej jakości materiały.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy CHOBZ z Radomska.